Katilas ATMOS DC 22S 15-25kW

Prekės kodas: DC22S
Ar turime: 1
1,950.00€ 1,874.00€
Kiekis:  
Atmos
Ūkio banko lizingas

Katilų Atmos privalumai:

  • ekonomiški-pasižymi neaukšta kaina ir ekonomiškumu
  • galima deginti didelius medžio gabalus (taupomas fizinis darbas ruošiant medieną kurui)
  • ventiliatorius užtikrina lygų ir efektyvų degimo procesą
  • išmetimo ventiliatorius palengvina užkūrimą
  • tobula konstrukcija leidžia lengvai ir be problemų eksploatuoti katilą
  • katilas patogus valyti
  • katilai atitinka ekologiniams gaminiams keliamus reikalavimus ir limitus

Kodėl verta rinktis Atmos katilą?   Pliusai ir ypatybės..

Tai yra pagrindinis klausimas visiems pirkėjams, kurie galvoja įsigyti Atmos katilus ir montuotojams, kurie pajungia Atmos katilus. Techniniu požiūriu, Atmos dujiniai generaciniai katilai yra pranašesni už įprastus klasikininio degimo, tradicinius katilus keletu savybių.

Didelis naudingumo koeficientas: 81-89% katilui veikiant nuo 30 iki 100% galingumu, visą Atmos katilo tarnavimo laiką (Palyginimui senesnių, klasikinių katilų realus efektyvumas yra apie 70%, kurie yra pagaminti iš ketaus arba plieno ir jų reguliavimas yra pakankamai ribotas). Didesnis naudingumas yra pasiekiamas dujų generaciniuose katiluose Atmos, vidutiniškai apie 15%. Tai puikiai padeda sutaupyti kuro sanaudas per metus apie 20%, lyginant su senesnės konstrukcijos katilais.

Ekologiška eksploatacija. Dėl savo konstrukcijos, Atmos dujų generacinių katilų tarša yra maža. Atmos gavo prekės ženklą ,,Ekologiškai pageidautinas produktas“, katilas atitinka visus Europos Sąjungoje nustatytus taršos reikalavimus ir yra draugiškas aplinkai. Atmos katilai taip pat buvo apdovanoti ,,Ekologiškai draugiško produkto“ etikete.

Patogus šildymas ir lengva eksploatacija. Dėl savo didelio efektyvumo, kurą į Atmos katilą reikia įdėti 2-3 kartus per parą. Atmos katile yra didelė pakura, į katilą telpa didelės malkos- tai taupo laiką ir pinigus, nereikia papildomai smulkinti malkas. Katiluose su maža pakura dedamos malkos būna mažesnės, ko pasekoje, kuras sudega greičiau.

Viena iš pagrindinių Atmos katilų naujovė yra ištraukiamasis ventiliatorius, kuris apsaugo nuo rūkimo. Kitas Atmos dujų generacinių katilų privalumas yra tai, kad jis turi groteles, kurios lengvai leidžia pašalinti pelenus. Tai reiškia, kad nereikia dažnai išimti pelenų. Valymas yra kitas teigiamas Atmos katilų bruožas. Katilą užtenka valyti kartą per savaitę. Dėka ištraukiamo ventiliatoriaus, katile būna nedaug nešvarumų.

Galingumas
Galingumas, kW 15-22
Prekės parametrai
Įkrovos tūris l 100
Malkų ilgis cm 53
Šilumokaičio šilumos perdavimo plotas kv. m. 2,1
Svoris, kg 303
Vandens tūris l 58
Gabaritai
Aukštis mm 1120
Ilgis mm 1045
Plotis mm 590